RK73G2BTTD2672F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2672F
JLCPCB Part #
C6270274
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS