RN731JTTD3602F25
MFR.Part #
RN731JTTD3602F25
JLCPCB Part #
C4313716
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS