RN731JTTD37R4F50
MFR.Part #
RN731JTTD37R4F50
JLCPCB Part #
C4124671
Description
-55℃~+155℃ 37.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS