RN73H2ETTD6800F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6800F25
JLCPCB Part #
C4162046
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS