RK73G2BTTD2103C
MFR.Part #
RK73G2BTTD2103C
JLCPCB Part #
C6182388
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS