RN731JTTD5171C50
MFR.Part #
RN731JTTD5171C50
JLCPCB Part #
C4221063
Description
-55℃~+155℃ 5.17kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS