SG73S2BTTD7681D
MFR.Part #
SG73S2BTTD7681D
JLCPCB Part #
C4077770
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS