TNPU12064K70AZEN00
MFR.Part #
TNPU12064K70AZEN00
JLCPCB Part #
C3936704
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS