HV732BRTTD7154F
MFR.Part #
HV732BRTTD7154F
JLCPCB Part #
C5738580
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS