RK73G2BTTD16R5D
MFR.Part #
RK73G2BTTD16R5D
JLCPCB Part #
C6396857
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS