RN73H2ETTD1051D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1051D25
JLCPCB Part #
C4050694
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS