RN73H2BTTD39R2C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD39R2C50
JLCPCB Part #
C4249839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS