RK73G2BTTD1651C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1651C
JLCPCB Part #
C6649617
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS