RN732BTTD1722D100
MFR.Part #
RN732BTTD1722D100
JLCPCB Part #
C4278869
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS