RK73G2BTTD1151C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1151C
JLCPCB Part #
C7049924
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS