ERA-8AEB3571V
MFR.Part #
ERA-8AEB3571V
JLCPCB Part #
C3978867
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS