RK73G2BTTD1372F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1372F
JLCPCB Part #
C5725302
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS