RN73R2ETTD2702D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2702D10
JLCPCB Part #
C4176011
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS