RK73H1ERTTP8250F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP8250F
JLCPCB Part #
C2599018
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS