RK73G2BTTD1371F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1371F
JLCPCB Part #
C5874903
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS