RK73G2BTTD1210C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1210C
JLCPCB Part #
C6270198
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS