ERJ-S08F3162V
MFR.Part #
ERJ-S08F3162V
JLCPCB Part #
C2120810
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS