RN73H1ETTP20R8F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP20R8F50
JLCPCB Part #
C4160993
Description
-55℃~+155℃ 20.8Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS