RN732BTTD3921A10
MFR.Part #
RN732BTTD3921A10
JLCPCB Part #
C3999364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS