RN73R2BTTD1600F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1600F25
JLCPCB Part #
C2544872
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS