RN73R2BTTD17R6C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD17R6C50
JLCPCB Part #
C2547305
Description
-55℃~+155℃ 17.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS