SG73G1JTTD6040D
MFR.Part #
SG73G1JTTD6040D
JLCPCB Part #
C5893638
Description
-55℃~+155℃ 333mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS