RK73G2BTTD1002F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1002F
JLCPCB Part #
C5851220
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS