RK73G2BRTTD9090C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9090C
JLCPCB Part #
C6270152
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS