RN732BTTD49R9D100
MFR.Part #
RN732BTTD49R9D100
JLCPCB Part #
C3939024
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS