SG73G2BTTD7680C
MFR.Part #
SG73G2BTTD7680C
JLCPCB Part #
C5750044
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS