RN73H1JTTD5420F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5420F50
JLCPCB Part #
C4267328
Description
-55℃~+155℃ 100mW 542Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS