HV732BRTTD125G
MFR.Part #
HV732BRTTD125G
JLCPCB Part #
C6576416
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS