RN73R1JTTD1271C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1271C50
JLCPCB Part #
C2517920
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS