HV73V2ATTD3653D
MFR.Part #
HV73V2ATTD3653D
JLCPCB Part #
C4245834
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS