RN732BTTD1420F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1420F25
JLCPCB Part #
C4117216
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 142Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS