RK73G2BRTTD4300C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4300C
JLCPCB Part #
C6649240
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS