RN73H1JTTD3053C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3053C10
JLCPCB Part #
C4105901
Description
100mW 305kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS