RN731JTTD3920D25
MFR.Part #
RN731JTTD3920D25
JLCPCB Part #
C4207421
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS