RN73R1JTTD2201A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2201A10
JLCPCB Part #
C4296306
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS