RN73H2ATTD3051C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3051C50
JLCPCB Part #
C2539606
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS