RK73G2BRTTD3011D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3011D
JLCPCB Part #
C7284604
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS