WK73R3ATTE31R6F
MFR.Part #
WK73R3ATTE31R6F
JLCPCB Part #
C4168220
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS