RN73H2BTTD8562D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8562D100
JLCPCB Part #
C2544770
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS