RN73H2BTTD3002C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD3002C25
JLCPCB Part #
C4336932
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS