SG73S2ATTD11R5D
MFR.Part #
SG73S2ATTD11R5D
JLCPCB Part #
C3935062
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS