SG73S1ETTP1103D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1103D
JLCPCB Part #
C4074867
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS