RK73G2ATTD8873F
MFR.Part #
RK73G2ATTD8873F
JLCPCB Part #
C6269934
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS