RN732ATTD2741F25
MFR.Part #
RN732ATTD2741F25
JLCPCB Part #
C4221941
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS