RK73G2ATTD8200F
MFR.Part #
RK73G2ATTD8200F
JLCPCB Part #
C6648853
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS